Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy www.biegsylwestrowy.pl
Dziś jest niedziela 19 listopada Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Wyniki Biegi Dzieci i Młodzieży 2016

Dziewczęta rocznik 2005

  1. Marczakova Viktoria - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  2. Antosik Alina - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  3. Krystek Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 6 Oleśnica

  4. Sagan Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  5. Bouwman Eva - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  6. Hys Hanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  7. Woloszyn Natalia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  8. Brudnicka wiktoria - Szkoła Podstawowa Osiek

  9. Winczura Roksana - Szkoła Podstawowa Żmigród

  10. Sipurzyńska Hanna - Szkoła Podstawowa Mąkoszyce

  11. Moczulska Zofia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  12. Bartunek Maja - Szkoła Podstawowa Osiek

  13. Budzyń Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  14. Pryga – Szulc – Agata - Szkoła Podstawowa Żmigród

  15. Śródka Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  16. Papierz Karolina - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  17. Składnik Matilda - Szkoła Podstawowa Szkoła Św. Józefa

  18. Dunia Jagoda - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  19. Obroca Julia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  20. Nowak Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  21. Śliwińska Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  22. Gąska Amelia - Szkoła Podstawowa Osiek

  23. Szatanik Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  24. Hys Gabriela - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  25. Gąska Maja - Szkoła Podstawowa Osiek

  26. Soto Julia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  27. Haba Nikola - Szkoła Podstawowa Boleścin

  28. Gryglewicz Julia - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  29. Słyk Izabela - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  30. Stefanova – Biserova Aniela - Szkoła Podstawowa Boleścin

  31. Szklarz Kornelia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  32. Majkrzak Laura - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  33. Trelińska Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  34. Mostek Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  35. Galasińska Amelia - Szkoła Podstawowa Osiek

  36. Małys Jagoda - Szkoła Podstawowa Żmigród

  37. Fiebig Aleksandra - Szkoła Podstawowa Żmigród

  38. Błoniarz Dominika - Szkoła Podstawowa Żmigród

  39. Sych Kinga - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  40. Piech Oliwia - Szkoła Podstawowa Osiek

  41. Stefanova – Bliserova Vasiliena - Szkoła Podstawowa Boleścin

  42. Nowak Amelia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  43. Adamek Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  44. Haładzińska Paulina - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  45. Ćwikła Amelia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

Chłopcy rocznik 2005

  1. Jaworski Oliwier

  2. Świdziński Karol - Szkoła Podstawowa Boleścin

  3. Krawiec Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  4. Przybylok Kajetan - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  5. Kwasigrosz Paweł - Szkoła Podstawowa Żmigród

  6. Jacheć Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 6 Brzeg Dolny

  7. Koła Piotr - Szkoła Podstawowa Masłów

  8. Kołodziej Patryk - Szkoła Podstawowa Osiek

  9. Wojtkowiak Hubert - Szkoła Podstawowa Żmigród

  10. Juniewicz Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  11. Podgórny Orlando - Szkoła Podstawowa Osiek

  12. Wróbel Tomasz - Szkoła Podstawowa Żmigród

  13. Błoński Nikodem - Szkoła Podstawowa Żmigród

  14. Jaskiewicz Igor - Szkoła Podstawowa Żmigród

  15. Zyber Dominik - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  16. Zdzymiera Dawid - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  17. Olejniczak Krzysztof - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  18. Michalewski Damian - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  19. Muszkiewicz Kacper - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  20. Bartkowiak Michał - Szkoła Podstawowa Żmigród

  21. Brodala Marcel - Szkoła Podstawowa Żmigród

  22. Wojciechowski Damian - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  23. Jaworski Kacper - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  24. Łukaszewski Jakub - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  25. Sobolewski Marcin - Szkoła Podstawowa Żmigród

  26. Dmytrowski Borys - nr 3 Trzebnica

  27. Świątek Szymon - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  28. Sobolewski Łukasz - Szkoła Podstawowa Żmigród

  29. Chorzępa Wojciech – PSP Rząsiny

  30. Błoński Adam - Szkoła Podstawowa Żmigród

  31. Dmytrowski Igor - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  32. Kozakiewicz Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  33. Kuras Jan - Szkoła Podstawowa nr 7 Oleśnica

  34. Wawruszczak Gracjan - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  35. Piech Jakub - Szkoła Podstawowa Osiek

  36. Pilip Maciej - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  37. Witaś Oskar - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  38. Szatanik Filip - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  39. Zakrzewski Damian - Szkoła Podstawowa Boleścin

  40. Szymonik Karol - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  41. Sałapata Łukasz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  42. Nowakowski Michał - Szkoła Podstawowa Osiek

  43. Przysiężny Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  44. Przysiężny Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  45. Bliźniak Karol - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  46. Miszczuk Błażej - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  47. Mokrzycki Jakub - Szkoła Podstawowa nr 5 Wrocław

  48. Nowakowski Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  49. Tama Szymon - Szkoła Podstawowa Osiek

  50. Anton Michał - Szkoła Podstawowa Żmigród

  51. Sulikowski Mikołaj - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  52. Basiura Przemysław - Szkoła Podstawowa Osiek

  53. Rzepka Brajan - Szkoła Podstawowa Osiek

  54. Basiura Grzegorz - Szkoła Podstawowa Osiek

  55. Zabiegło Dominik - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  56. Goraś Piotr - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  57. Haładziński Patryk - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  58. Zep Kacper - Szkoła Podstawowa Żmigród

  59. Trybek Sebastian - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

Dziewczęta rocznik 2004

  1. Rekowska Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław

  2. Chilińska Marcelina - Szkoła Podstawowa nr 2 Milicz

  3. Budzik Julia - Szkoła Podstawowa nr 5 Brzeg Dolny

  4. Burzawa Emilia - Szkoła Podstawowa Osiek

  5. Lenart Małgorzata - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  6. Zawadzka Aleksandra - Szkoła Podstawowa Żmigród

  7. Kruszelnicka Zuzanna - Szkoła Podstawowa Mąkoszyce

  8. Wichuła Maja - Szkoła Podstawowa Długołęka

  9. Grechowicz Helena

  10. Szydełko Anna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  11. Nietreba Kinga - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  12. Jaroszuk Anastazja - Szkoła Podstawowa Żmigród

  13. Kojro Łucja - Szkoła Podstawowa 78 Wrocław

  14. Nawrocka Martyna - Szkoła Podstawowa Żmigród

  15. Łuszczyk Eliza - Szkoła Podstawowa Żmigród

  16. Pękalska Angelika - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  17. Kowalczyk Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  18. Kubacka Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  19. Świnionoga Weronika - Szkoła Podstawowa Osiek

  20. Paterek Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  21. Żygadło Natalia - Szkoła Podstawowa Żmigród

  22. Blizka Anna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  23. Kumor Martyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  24. Radomska Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  25. Szafraniec Weronika - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  26. Bajda Natalia - Szkoła Podstawowa Żmigród

  27. Brudnicka Agata - Szkoła Podstawowa Osiek

  28. Kurnicka Sara - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  29. Grobelak Nikola - Szkoła Podstawowa Osiek

  30. Walasek Wiktoria - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  31. Amanowicz Nikola - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  32. Grodzińska Klaudia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  33. Monika Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  34. Mędryk Amelia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  35. Jarmołowicz Sylwia - Szkoła Podstawowa Ne 3 Trzebnica

  36. Motyka Marta - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  37. Zajac Amelia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  38. Chorzępa Klaudia - Szkoła Podstawowa Boleścin

  39. Zielezińska Alicja - Szkoła Podstawowa Boleścin 

Chłopcy rocznik 2004

  1. Jacheć Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 6 Brzeg

  2. Dudek Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  3. Ciepliński Dominik - Szkoła Podstawowa Zawonia

  4. Hupa Szymon - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  5. Krawiec Maciek - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  6. Krzak Antoni - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  7. Kostecki Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  8. Leszczyński Jakub - Szkoła Podstawowa Żmigród

  9. Smorąg Kacper - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  10. Woźniak Filip - Szkoła Podstawowa Osiek

  11. Treliński Krystian - Szkoła Podstawowa Masłów

  12. Bromirski Oliwier - Szkoła Podstawowa Żmigród

  13. Sztur Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  14. Raduchowski Karol - Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki Śląskie

  15. Hermanowicz Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  16. Zawadzki Kamil - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  17. Banasik Łukasz - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  18. Lorek Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  19. Krawczyszyn Kacper - Szkoła Podstawowa Żmigród

  20. Kubalinski Mikołaj - Szkoła Podstawowa Żmigród

  21. Smaczyński Adrian - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  22. Kalinowski Hubert - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  23. Borkowski Mateusz - Szkoła Podstawowa Żmigród

  24. Kalinowski Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  25. Chodorski Mateusz - PSP Rząsiny

  26. Chorzepa Paweł – PSP Rząsiny

  27. Sojko Jan - Szkoła Podstawowa Żmigród

  28. Słowiński Dawid - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  29. Nowakowski Miłosz - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  30. Tomasiak Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  31. Popielarz Szymon - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  32. Szymonik Adam - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  33. Winklar Filip - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  34. Wróbel Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  35. Pruś Jakub - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  36. Lichota Patryk - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  37. Jegierski Andrzej - Szkoła Podstawowa Boleścin

  38. Katura Norbert - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  39. Kuzan Marcin - Szkoła Podstawowa Boleścin

  40. Jędrzejczyk Bartłomiej - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica 

Dziewczęta rocznik 2003

  1. Puzio Dorota – Szkoła Podstawowa Długołęka

  2. Szuba Ewa - Szkoła Podstawowa Żmigród

  3. Basiura Kamila - Szkoła Podstawowa Osiek

  4. Ziomek Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  5. Sadło Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  6. Krauze Martyna

  7. Podobińska Kamila - Szkoła Podstawowa Pławna

  8. Nawrot Kamila - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  9. Nowak Daria - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  10. Żądło Dominika - Szkoła Podstawowa Osiek

  11. Sadowska Kornelia - Szkoła Podstawowa Żmigród

  12. Wysota Justyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  13. Czajkowska Weronika - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  14. Biegańska Małgorzata - Szkoła Podstawowa Osiek

  15. Mańka Nina - Szkoła Podstawowa Żmigród

  16. Mazurek Maja - Szkoła Podstawowa Żmigród

  17. Ścigan Marcela – PSP Rząsiny

  18. Rau Natalia - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  19. Stypuła Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  20. Kumor Jagoda - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  21. Jaskóła Natalia - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  22. Kubacka Martyna - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  23. Król Emilka - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  24. Sobola Adrianna - Szkoła Podstawowa Żmigród

  25. Zjawin Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica 

Chłopcy rocznik 2003 

  1. Kuras Wojciech - Szkoła Podstawowa nr 7 Oleśnica

  2. Gadaszewski Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  3. Para Piotr - Szkoła Podstawowa Żmigród

  4. Legierski Tomasz - Szkoła Podstawowa Boleścin

  5. Mosur Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 83

  6. Pancerz Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  7. Kawiński Karol - Szkoła Podstawowa Długołęka

  8. Czułek Kay - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  9. Sobczyk Paweł - Szkoła Podstawowa Osiek

  10. Łopatka Dawid - Szkoła Podstawowa Żmigród

  11. Sargalski Szymon – PSP Rząsiny

  12. Szwarc Dawid - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  13. Cych Kacper - Szkoła Podstawowa Żmigród

  14. Bouwman Gert - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  15. Baszka Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 2 Milicz

  16. Dąbrowski Damian - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  17. Balicki Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  18. Pierzchlewicz Szymon - Szkoła Podstawowa Żmigród

  19. Śmichowicz Maciej - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  20. Bartkowiak Maciej - Szkoła Podstawowa Wąsosz

  21. Michalczyk Konrad - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  22. Garaś Jakub - Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica

  23. Wachowiak Jan

  24. Wojciechowski Adrian - Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki

  25. Kowalski Robert - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  26. Nowakowski Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica

  27. Jasiewicz Maksymilian 

Dziewczęta rocznik 2002 

  1. Żołnierowska Paulina

  2. Nalota Anna – Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  3. Izworska Martyna – Gimnazjum Olszyna

  4. Słomińska Amelia - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  5. Dziemidowicz Ewa – Gimnazjum Olszyna

  6. Rosa Julia – Gimnazjum Olszyna

  7. Daszczyk Izabela – Gimnazjum nr 3 Oława

  8. Bogumił Martyna – PZS nr 1 Trzebnica

  9. Olejniczak Oliwia - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  10. Pietrykowska Kamila – Gimnazjum Olszyna

  11. Nowakowska Kamila – Gimnazjum nr 3 Oława

  12. Krzywicka Manuela – Gimnazjum Olszyna

  13. Podlewska Agata - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  14. Bierut Julia - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  15. Gromczyńska Martyna - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  16. Kowalewska Patrycja – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  17. Janowska Wiktoria – Gimnazjum Kobyla Góra

  18. Łokietko Zuzanna – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  19. Wiszniewska Natalia – Gimnazjum Olszyna

  20. Sługocka Natalia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  21. Choptiana Katarzyna – Gimnazjum nr 3 Oława

  22. Dukat Kinga – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  23. Piekielna Aleksandra – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  24. Stawowa Patrycja – PZS nr 1 Trzebnica

  25. Hawryło Kornelia – PZS nr 1 Trzebnica

  26. Sadłocha Hanna – PZS nr 1 Trzebnica

  27. Kogut Klaudia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  28. Cwynar Oliwia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  29. Talaga Dominika – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  30. Bliźniak Paulina – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  31. Orszul Izabela – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  32. Flakiewicz Patrycja – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  33. Panter Oliwia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  34. Piasecka Klaudia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  35. Szymańska Dominika – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  36. Zielińska Wiktoria – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  37. Latos Martyna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  38. Płoszaj Zuzanna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

Chłopcy rocznik 2002

  1. Pytel Michał – Gimnazjum nr 3 Oleśnica

  2. Brodala Szymon - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  3. Leonowicz Jakub - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  4. Mosejko Maksymilian

  5. Kręczewski Piotr – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  6. Zatoka Dawid – Gimnazjum Olszyna

  7. Pobiega Bartłomiej – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  8. Wargin Wiktor

  9. Puszko Łukasz - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  10. Kaczmar Jakub – Gimnazjum Olszyna

  11. Śliwiak Aleksander – PZS nr 1 Trzebnica

  12. Auramenko Nikita – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  13. Lejczak Szymon – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  14. Żubrowski Paweł – Gimnazjum Ujeździec Wielki

  15. Bednarczyk Krzysztof – Gimnazjum Olszyna

  16. Wieczorek Igor – Gimnazjum nr 3

  17. Gryglewicz Jakub – Gimnazjum Ujeździec Wielki

  18. Bubółka Kacper – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  19. Sip Miłosz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  20. Wolski Jan – PZS nr 1 Trzebnica

  21. Śródka Szymon – PZS nr 1 Trzebnica

  22. Kikut Hubert - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  23. Narutowski Wiktor – PZS nr 1 Trzebnica

  24. Wójcik Maciej – PZS nr 1 Trzebnica

  25. Kurczak Krzesimir – PZS nr 1 Trzebnica

  26. Chudy Jakub - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  27. Sałapata Mateusz – PZS nr 1 Trzebnica

  28. Bartkowiak Jan – Gimnazjum Wąsosz

  29. Osik Szymon – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  30. Wojtkowiak Szymon - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  31. Stec Karol – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  32. Rojewski Filip – PZS nr 1 Trzebnica

  33. Peregudów Jakub – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  34. Rzepka Seweryn – Gimnazjum nr 3 Oława

  35. Pawluk Maksymilian – Gimnazjum nr 27 Wrocław

  36. Katura Maciej – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  37. Adamiec Filip – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  38. Krasnosielski Maciej – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

Dziewczęta rocznik 2001

  1. Ryng Wiktoria – Gimnazjum Dobroszyce

  2. Piskorek Aleksandra – Gimnazjum 28 Wrocław

  3. Lewek Magdalena – Gimnazjum Kobyla Góra

  4. Małys Paulina - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  5. Pietraszko Julia – Gimnazjum Dobroszyce

  6. Pietrów Nicola – Gimnazjum Kobyla Góra

  7. Kuras Julia – Gimnazjum nr 1 Oleśnica

  8. Nowakowska Ewelina – Gimnazjum nr 3 Oława

  9. Kościelna Monika – Gimnazjum nr 28 Wrocław

  10. Zinczenko Zuzanna

  11. Sadowska Patrycja – Gimnazjum Olszyna

  12. Niebieszczańska Viktoria – Gimnazjum Olszyna

  13. Replin Nikola – Gimnazjum Olszyna

  14. Duryń Aleksandra – Gimnazjum Kobyla Góra

  15. Kunkel Leonie – PZS nr 1 Trzebnica

  16. Cyndecka Julia – PZS nr 1 Trzebnica

  17. Ćwik Dominika – Gimnazjum nr 3 Oleśnica

  18. Nowicka Weronika – Gimnazjum Olszyna

  19. Kupiec Zuzanna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  20. Heckert Patrycja – Gimnazjum Olszyna

  21. Gniado Emilia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  22. Sikora Anna – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  23. Lipień Monika – PZS nr 1 Trzebnica

  24. Galasińska Natalia – Gimnazjum nr 3 Oława

  25. Pulut Weronika - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  26. Kimstacz Natalia – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

Chłopcy rocznik 2001

  1. Ruszkiewicz Filip – Gimnazjum Olszyna

  2. Krystek Dariusz – Gimnazjum nr 1 Oleśnica

  3. Rzemykowski Michał – Gimnazjum nr 3 Oława

  4. Gałęcki Kamil – Gimnazjum Kobyla Góra

  5. Puterko Maciej

  6. Przeździecki Aleksander – Gimnazjum w Pęgowie

  7. Łoposzko Karol – PZS nr 1 Trzebnica

  8. Krężel Jakub – Gimnazjum nr 19 Wrocław

  9. Kogut Andrzej

  10. Syposz Mateusz – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  11. Świnoga Krystian – Gimnazjum Ujeździec Wielki

  12. Franczak Jakub

  13. Zemlinski Mikołaj

  14. Krzak Karol – PZS nr 1 Trzebnica

  15. Śliwiński Bartosz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  16. Stanisz Dominik – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  17. Żelichowski Bartosz – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  18. Śródka Eryk – PZS nr 1 Trzebnica

  19. Federowicz Mateusz – Gimnazjum Olszyna

  20. Świat Jakub – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  21. Łagodziński Michał – Gimnazjum nr 3 Oława

  22. Krzeszowski Michał - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  23. Sznajdorowicz Dawid – Gimnazjum Olszyna

  24. Dulęba Wojciech – Gimnazjum Olszyna

  25. Zabiegło Damian – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  26. Kupis Maciej - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  27. Szeniawski Jan - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

Dziewczęta rocznik 2000 

  1. Gileta Dominika – Gimnazjum Olszyna

  2. Pierzga Aleksandra – Gimnazjum nr 3 Oleśnica

  3. Mróz Ewa – Gimnazjum nr 1 Oleśnica

  4. Jałoszyńska Magdalena – Gimnazjum nr 3 Oława

  5. Nowak Edyta – Gimnazjum Kobyla Góra

  6. Bykowska Aleksandra

  7. Jasińska Zuzanna – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  8. Wójcik Joanna – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  9. Bartunek Katarzyna – Gimnazjum nr 3 Oława

  10. Pawluś Patrycja

  11. Janiszewska Urszula – Gimnazjum nr 9 Wrocław

  12. Nowak Aleksandra - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  13. Wysota Karolina – Gimnazjum Olszyna

  14. Nogacka Karolina – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  15. Zawadka Magdalena – PZS nr 1 Trzebnica

  16. Bielak Paulina – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  17. Cwynar Laura – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  18. Nowak Angelika – PZS nr 1 Trzebnica

  19. Sokołowska Kinga – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  20. Lesiak Karolina – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  21. Arent Izabela – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

Chłopcy rocznik 2000.

  1. Linstedt Michał

  2. Jędra Bartłomiej - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  3. Oziębała Aleksander – Gimnazjum Oborniki Śląskie

  4. Stachowicz Błażej – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  5. Pawelczak Karol

  6. Wielgus Marcin – Gimnazjum Oborniki Śląskie

  7. Czternastek Jakub – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  8. Marszałek Piotr – Gimnazjum Kobyla Góra

  9. Kwiecień Adrian - Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród

  10. Majcher Michał – Gimnazjum Siechnice

  11. Lendzion Mateusz – Gimnazjum nr 15 Wrocław

  12. Szuryga Bartosz – Gimnazjum Olszyna

  13. Janeczko Dominik – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  14. Wachowski Krystian – PZS nr 1 Trzebnica

  15. Marcinkowski Cezary – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  16. Hajduk Dominik – Gimnazjum nr 1 Trzebnica

  17. Wietu Jakub – Gimnazjum Ujeździec Wielki

  18. Szymanowicz Błażej – PZS nr 1 Trzebnica

  19. Dedo Szymon – Gimnazjum Olszyna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Klasyfikacja Zespołowa Szkół   

Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 Trzebnica – 320 pkt.

  2. Szkoła Podstawowa Żmigród - 172 pkt.

  3. Szkoła Podstawowa nr 2 Trzebnica – 142 pkt.

  4. Szkoła Podstawowa Osiek – 90 pkt.

  5. Szkoła Podstawowa Ujeździec Wielki – 59 pkt.

  6. Szkoła Podstawowa Długołęka – 32 pkt.

  7. Szkoła Podstawowa Boleścin – 31 pkt.

  8. Szkoła Podstawowa nr 6 Brzeg – 23 pkt.

  9. PSP Rząsiny – 20 pkt.

  10. Szkoła Podstawowa nr 7 Oleśnica – 17 pkt.

  11. Szkoła Podstawowa nr 2 Milicz – 17 pkt.

  12. Szkoła Podstawowa nr 72 Wrocław – 15 pkt.

  13. Szkoła Podstawowa Mąkoszyce – 13 pkt.

  14. Szkoła Podstawowa Masłów – 13 pkt.

  15. Szkoła Podstawowa nr 5 Brzeg Dolny – 10 pkt.

  16. Szkoła Podstawowa Zawonia – 10 pkt.

  17. Szkoła Podstawowa nr 6 Oleśnica – 10 pkt.

  18. Szkoła Podstawowa nr 83 – 8 pkt.

  19. Szkoła Podstawowa Pławna – 7 pkt.

  20. Szkoła Podstawowa nr 78 Wrocław – 5 pkt.

  21. Szkoła Podstawowa nr 2 oborniki Śląskie – 5 pkt.

  22. Szkoła Św. Józefa Londyn – 5 pkt.

  23. Szkoła Podstawowa Wąsosz – 4 pkt.

Gimnazja:

  1. Gimnazjum Olszyna – 150 pkt.

  2. Gimnazjum nr 1 Trzebnica – 144 pkt.

  3. Zespół Szkół Dwujęzycznych Żmigród – 125 pkt.

  4. PZS nr 1 Trzebnica – 84 pkt.

  5. Gimnazjum nr 3 Oława – 58 pkt.

  6. Gimnazjum Kobyla Góra – 52 pkt.

  7. Gimnazjum nr 15 Wrocław – 43 pkt.

  8. Gimnazjum nr 3 Oleśnica – 32 pkt.

  9. Gimnazjum nr 1 Oleśnica – 29 pkt.

  10. Gimnazjum nr 27 Wrocław – 26 pkt.

  11. Gimnazjum Dobroszyce – 23 pkt.

  12. Gimnazjum Ujeździec Wielki – 21 pkt.

  13. Gimnazjum Oborniki Śląskie – 18 pkt.

  14. Gimnazjum nr 28 Wrocław – 18 pkt.

  15. Gimnazjum nr 19 Wrocław – 13 pkt.

  16. Gimnazjum Pęgów – 8 pkt.

  17. Gimnazjum nr 9 Wrocław – 6 pkt.

  18. Gimnazjum Siechnice – 6 pkt.

  19. Gimnazjum Wąsosz – 3 pkt.