Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy www.biegsylwestrowy.pl
Dziś jest niedziela 19 listopada Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Pary małżeńskie

Do regulaminu dodajemy kategorię Małżeństwa Dla najlepszych przygotujemy nagrody rzeczowe.

Zapraszam do zgłaszania par małżeńskich emailowo na adres sport@tckis.trzebnica.pl  

Oto aktualna lista zgłoszonych par:

  1. Anna i Marek Pastucha - Krapkowice

  2. Magdalena i Łukasz Rakowscy - Brzeg Dolny

  3. Dorota i Tomasz Trzaskacz - Trzebnica

  4. Edyta Fedeczko i Damian Krzus -Trzebnica

  5. Maria Andrzej Bogdanowicz - Wroclaw

  6. Wiesława i Henryk Tomczak - Wrocław

  7. Edyta i Mariusz Franczak -  Księginice

  8. Anna i Tomasz Berus -Wrocław

  9. Michał,Olimpia Wojtyło - Wrocław

  10. Małgorzata i Piotr Jankowscy - Góra

  11. Daria i Ireneusz Orłowscy - Oława

  12. Nina i Piotr Wójcikowie - Trzebnica

  13. Anna i Andrzej Hazubscy – Trzebnica

  14. Aniela i Wojciech Gębka – Wrocław

  15. Jolanta i Piotr Przybył – Gostyń

  16. Emilia i Adrian Kostrzewscy - Oleśnica

  17. Anna i Robert Majorkiewicz - Świebodzice

  18. Ewa i Krzysztof Boćko - Trzebnica.

  19. Małgorzata i Marcin Berny - Wysoka

  20. Aleksandra Hoc-Brzozowska i Marcin Brzozowski - Wrocław

  21. Magdalena i Mateusz Jarzębowicz - Trzebnica

  22. Magdalena Kachniarz K30 Marek Tomaszewski - Wrocław

  23. Joanna i Grzegorz Diduch - Kluczbork

  24. Dorota i Tomasz Siedlak - Lubin

  25. Szyporta Ewa i Waldemar - Namysłów

  26. Krystyna i Marek Gadzińscy - Wrocław

  27. Ilona i Arkadiusz Cytawa - Wrocław

  28. Magdalen i Grzegorz Kinal - Wrocław

  29. Iwona i Antoni Stankiewicz - Sobótka

  30. Alicja i Adrian BIERNACCY - Kiełczów

  31. Beata i Tomasz Kuriata - Polkowice

  32. Izabela i Pitr Ziółkowscy - Jelcz Laskowice

  33. Katarzyna i Grzegorz Kowalewscy

  34. Wioletta i Jarosław Jerdonek - Trzebnica 

  35. Izabela Stajniak Steliga i MAciej Stajniak - Wilczyn 

  36. Ryszarda Leks-Maszkowska i Piotr Maszkowski 

  37. Weronika i Tomasz Wodiczko - Dębiałki Kaliskie

  38. Ewa i Marek Łabuz - Wrocław 

  39. Paulina i Damian Szarzyńscy - Świebodzice

  40. Magdalena i Maciej Łopaczyk - Leszno

  41. Dorota i Jacek Serafin - Wrocław