Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu tckis.trzebnica.pl
Dziś jest poniedziałek 28 lipca Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
PRZEJDŹ DO DZIAŁU
SPORT

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z XIV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego, który odbył się 20 kwietnia 2013 roku w Hali Sportowej. Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Tomasza Nowaka. Wyniki prezentują się następująco:

WYNIKI IV O.T.T.T O PUCHAR BURMISTRZA GMINY TRZEBNICA:

12-13 D

I miejsce – Bartek Lorek i Kinga Szemiel – WAT Filia Trzebnica

14-15 E

I miejsce – Mateusz Październik i Bernardi Patrycja – Athina Oława

II miejsce – Ludkiewicz Przemysław i Matuszewska Wiktoria – WAT Filia Trzebnica

III miejsce – Andrzejewski Jan i Krajewska Alicja – Kurzak i Zamorski – Jelenia Góra

Pow. 15 lat E

I miejsce – Bąkowski Adam i Miler Paulina – AMOK Leszno

II miejsce – Gawlik Łuksza i Zalezińska Weronika – ST Baranowskie – Baranów

III miejsce – Czinar Mateusz i Lindberg Sara – HAVANA Wałbrzych

Pow. 15 lat D

I miejsce Stankiewicz Tomasz i Bednarska Joanna – IGLICA Wrocław

II miejsce – Dworzański Rafał i Chmielowicz Jagoda – RUDAN Nowa Ruda

III miejsce – Rajczyk Patryk i Zielonka Emilia – SŁOŃCE Poznań

10-11 H

I miejsca – Jaruszewski Sebastian i Orlińska Maja, Lech Mikołaj i Julia Hernas – WAT Filia Trzebnica

10-11G

I miejsce – Jasięga Joachim i Laura Gradowska – WAT Filia Trzebnica

II miejsce – Antos Adrian i Katarzyna Ludkiewicz – WAT Filia Trzebnica

III miejsce – Wrona Michał i Adamów Karolina – ST ZIELIŃSKA HANNA Ząbków

Pow 15 C latin

I miejsce – Łojko Łukasz i Szwajkowska Karolina – DOBROWOLSCY Częstochowa

II miejsce – Kurasiński Patryk i Malcher Oliwia – DOBROWOLSCY Częstochowa

III miejsce – Ngueyen Daniel i Sebzda Magdalena – STARDANCE Wrocław

Pow. 15 lat C standard

I miejsce – Pernak Michał i Matuszewska Oliwia – LEWANDOWSKI Wrocław

II miejsce – Hojka Maciej i Siemieniec Maria – TANGO-STYL Wrocław

III miejsce – Łojko Łuksza i Szwajkowska Karolina – DOBROWOLSCY Częstochowa

8-9 H

I miejsca – Jan Gocoł i Patrycja Skołuda – WAT Filia Trzebnica, Kwiatkowski Konrad i Jugowiec Weronika – PARADIS Kłodzko

12-13 G

I miejsce – Antas Mateusz i Jagoda Schubert – WAT Filia Trzebnica,

II miejsce – Mazurek Damian i Nowosadko Michalina GEMAR Wrocław

10-11 E

I miejsce – Zając Daniel i Budzińska Małgosia – DZIUPLA Poznań

II miejsce – Kubik Tobiasz i Koj Martyna – AKADEMIA TAŃCA Kluczbork

III miejsce – Fabian Słomian I Natalia Rasz – WAT Filia Trzebnica

12-13 E

IV miejsce – Wojciech Frączak i Magdalena Góral – WAT Filia Trzebnica

Pow. 15 lat B latin

I miejsce – Stoksik Sebastian i Pieśkiewicz Amelia – IGLICA Wrocław

II miejsce – Kusztal Oskar i Kulpa Anna – STARDANCE Wrocław

III miejsce – Wolny Patryk i Leszkiewicz Weronika – IGLICA Wrocław

 

Poniżej prezentujemy kilka filmów:

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 i Przedszkola w Ujeźdźcu Wielkim cz. 1

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 i Przedszkola w Ujeźdźcu Wielkim cz. 2

Starsza grupa taneczna cz. 1

Starsza grupa taneczna cz. 2